Zıplayan Ayakkabı ile Evde Spor (Fitness)Zıplayan AyakkabıZıplayan Ayakkabı Fiyatları

Hepimiz modern hayatımızı dengelemek için ev ortamında hareketsizlikten kurtulma adına çeşitli egzersizlere ihtiyaç duyarız. Zıplayan ayakkabı kullanımı diğer spor dalları gibi zorluk gerektirmez.

  • Basitlik : Her yerde, her zaman ve her yaş grubu için zıplayan ayakkabı kullanımı çok kolaydır.
  • Emniyet : Zıplayan ayakkabılar, doğru kullanım ile ayak bileklerinizi, diz, kalça ve omurganızı korur ve güçlü tutar.
  • Yüksek verimlilik : Bilimsel çalışmalar gösteriyor ki, en etkin, verimli ve keyifli egzersiz yöntemlerinden biriside zıplayan ayakkabı kullanmaktır. Ayrıca tüm vücudun nazik zıplamalar ile formda ve sağlıklı kalması sağlanır.
 • En keyifli egzersiz : Genellikle yapılan egzersizler sıkıcı ve rutindir fakat zıplayan ayakkabı kullanımı itibarı ile üzerinde olduğunuz her an eğlencelidir.
 • Sıfır bitkinlik : Çoğu kişi ağrı ve yorgunluk olacağını düşündüğünden spor yapmaya sıcak bakmaz. Fakat zıplayan ayakkabı ile kendi hızınızda hafifçe spor yapabilir, spor yaparken eğlenebilirsiniz.
  • Alan gereksinimi : Zıplayan ayakkabı , tam vücut antrenmanı için tüm gereksinimleri tatmin eder, işte bu yüzden ” çanta içerisinde ki spor salonu” olarak adlandırılır. Hafif koşu & yürüyüş yapabileceğiniz bir alanın olması bu spor dalı için yeterlidir.
 • Zaman Tasarrufu : En az 3’er dakikalık, gün içerisinde 2 kez egzersiz yapmanız vücudunuzu iyi durumda tutacaktır ” fakat kullanmaya başlayınca 3 dakika ile sınırlı kalabilir misiniz bilmem (: “.
 • Gövde ve zihin dengesi : Zıplayan ayakkabı kullanarak zihinsel yorgunluğunuzu ve stresi bir kenara bırakın.
  • Motivasyon : Sevdiğiniz müziği açıp kulaklığınızı takın ve zıplarken eğlenmenin tadını çıkarın.
 • Çok yönlülük : Kapalı veya açık havada spor yapmak sizin için eziyet olmaktan çıkıyor. Zıplayan ayakkabı ile her ortamda rahatça sıkılmadan egzersizinizi yapabilirsiniz.
 • Düşük maliyet : Diğer birçok spor aletine göre, daha düşük fiyat ve ayrıca zaman, mekan ve spor salonu ücretlerinden önemli ölçüde tasarruf.

Zıplayan Ayakkabı ile Aerobik Dersleri

Genellikle aerobik eğitimi veren kurumlardaki en büyük sorun, eğitimi alacak kişilerin ilgisini çekme, onlara kendilerini güvende hissettirme ve etkili egzersizler hakkındadır. Bu özelliklerin hepsini bir araya toplamak oldukça zordur. Bu yüzden başka bir yerde aramanıza gerek yok. Zıplayan ayakkabı aerobik için mükemmel bir çözümdür.

Çocuk Eğitimi ve Oyunlar

Çocuklar için yatakta, kanepede atlayıp zıplama ile havadaymış hissi çok sevilen bir durumdur. Aslında bu durum sadece çocuklar için değil yetişkinler içinde böyledir. Zıplayan ayakkabı çok güvenli ve kullanımı kolaydır. Sizlere kilolu ve fiziksel olarak aktif olmayan çocuklarda, çeviklik, kas gelişimi, kalori yakmaya yardımcı olacak mükemmel bir egzersiz seçeneği  sunuyoruz.

Sadece Eğlence

Zıplayan ayakkabı ile izin verin içinizdeki çocuk kendisini dışarı atsın,  parklardaki yürüyüşlerinizi bu ayakkabılarla yapın, köpeğinizi gezdirirken bu ayakkabıları giyin ve onunla birlikte parklarda koşuşturun, dans etmek için bu ayakkabıları kullanın, ha yok ben dikkat çekmek istiyorum insanların göz odağı olmak istiyorum diyorsanız bu ayakkabılar tam da sizlik.

İnsan sağlığı açısından ayakkabıların önemi çoktur. Kendinizi rahat hissedebilmeniz için ve bedeninizin fiziki olarak rahatlayabilmesi için giydiğiniz ayakkabılar önemlidir. Ayakkabılar kullanılış yerine göre değişiklik gösterir. Mesela takım elbise altına giymiş olduğunuz ayakkabılar ile spor yapmanız mümkün değildir. Aynı zamanda spor olarak giymiş olduğunuz elbisenin altına da iskarpin ayakkabı giymeniz mümkün değildir. Bunların ayrımı ve çeşitlendirilmesi şıklık için çok önemlidir ancak siz hangi amaçla hangi ayakkabıyı giydiğinizi düşünerek giyinmelisiniz. Zıplayan ayakkabı ülkemizde son zamanlara kadar üretilen bir ayakkabı değildi. Daha çok Avrupa’da ve dünyanın gelişmiş ülkelerinde kullanılan bir ayakkabıydı ve bu nedenle maliyet olarak ülkemizde üretilmediği için vergileri ile birlikte oldukça yüksek fiyatlara yurtdışından getirilmekteydi.

Zıplayan ayakkabı ile spor yapmak eğlenceli ve teşvik edicidir, zıplayan ayakkabının altında bulunan ufak düzenek sayesinde hafif bir zıplama hareketi ile vücudunuzu yükseğe sıçrama yarayacaktır. Bu sayede kendinizi daha esnek hissedecek ve vücudunuz daha fazla bu hareketi yapmak isteyecektir. Bu sayede daha fazla beden hareketi yapmış olacaksınız ve bu da sizin daha fazla spor yaparak kalori yakmanıza yardımcı olacaktır. Eğer, spor yapmayı sevmeyen ya da mecbur kalmadıkça spor yapmayı alışkanlık etmemiş biriyseniz size yardımcı ve destek verecek spor yapmaya teşvik edeci zıplayan ayakkabılardan sizlerde satın alabilirsiniz. Zıplayan ayakkabıyı nereden temin edeceğiniz konusuna gelince bu konuda artık eskisinden daha fazla imkanlar bulunmaktadır. Bu ayakkabı bundan iki yıl öncesine kadar ülkemizde satılmadığı için Avrupa’dan zıplayan ayakkabı sipariş yöntemiyle ülkemize gelmekteydi ve birçok Kargo şirketlerinde nakil yoluyla ülkemize girişi yapılan ayakkabının elinize ulaşması günler alabiliyordu. Yedek parça ve herhangi bir hasar durumunda üretici firmaya veya satışı yapan bayii ürünün gönderilişi eksikliklerinin giderilip ürünün tekrar size gönderilişi oldukça uzun zaman alıyordu. Fakat artık ülkemizde de zıplayan ayakkabı üretilmektedir ve bunlarla ilgili çeşitli fiyatlarda markalar online olarak internet adreslerinde bulunmaktadır. Sizlerin yapması gereken zıplayan ayakkabı almak istiyorsanız internet sitelerinden araştırma yapıp en ucuz zıplayan ayakkabı siparişini vermek olacaktır. Bu siparişi verirken iyi araştırma yapmak ve güvenilir bir e-ticaret sitesinden siparişi vermek önemlidir. Sizler bir ürünü alırken mutlaka ürünün arkasındaki satıcının güvenirliğine ve daha sonra çıkacak aksaklıklara anında müdahale edecek konumuna önem vermelisiniz. Ülkemizde üretilen zıplayan ayakkabılar Avrupa’dan ve yurt dışından ithal edilen zıplayan ayakkabılara oranla daha uygun fiyata sunulur. Bunun sebebi ise zıplayan ayakkabının Türkiye’de üretilirken herhangi bir ucuz ürün kullanılması değil Tam aksine üretici firma ülkemizde olduğu için ve birtakım sınır hudut vergilerinden muaf olduğu için ayakkabının maliyeti ülkemizde daha azdır bunun içine nakliye kargo ücreti de dahil olunca daha da aşağı seviyelere zıplayan ayakkabı fiyatları çekilmektedir. Zıplayan ayakkabılarınızı ülkemizden sipariş verirken kesinlikle aklınıza neden daha ucuz ve ya hilesi mi var diye düşünmemelisiniz. Yurt dışından gelecek olan ürünlere KDV ve vergiler ülkemizde üretilen ayakkabılardan veya herhangi bir üründen daha fazla eklenmektedir.

Spor yapmaktan korkan ve spor yapmaya alışkın olmayan insanlar için bu eğlenceli ayakkabı ayrı bir heyecan katacaktır. Kendinizin attığınız adımları farklı olduğunu anlayacak bir adımda daha fazla atmanın heyecanını duyacaksınız. Zıplayan ayakkabılar aslında bay, bayan veya spor yapan ve yapmayan olarak ayrılmamalıdır. Herkes evinde bir çift zıplayan ayakkabı bulundurmalıdır. Kendinizi spor yapmaya uygun hissetmediğiniz zamanlarda bu eğlenceli ayakkabıları giyerek dakikalarca zıplama hareketleri yapabilirsiniz. Zıplarken kendinizi kasmanız, sıkmanız, zıplarken kendinizi dengede tutmaya çalışmanız, spor yapmanıza neden olacak metabolizmanızda kasılmalar ve gevşemeler ayrı bir hareket egzersizi ortaya çıkartacaktır. Bu da vücudumuzda kalori tüketimine neden olacaktır. Zıplarken daha fazla yükseğe zıplamak heyecan verici olacak ve eğlendirecek. Heyecan vücuttaki adrenalini tetikleyecek ve metabolizma enerji tüketimini daha hızlı yaparak zayıflamayı hızlandırıcı etki gösterecektir.

Zıplayan ayakkabıyı bir kez keşfettikten sonra artık sporu daha fazla seveceksiniz. Her spora giderken bu zıplayan ayakkabıları yiyeceksiniz ve eşinize, dostunuza, arkadaşlarınıza bu güzel faydalı zıplayan ayakkabıları tavsiye edeceksiniz. Ailenizin, eşinizin ve çocuklarınızın spor yapmayı sevmesine yardımcı olacaksınız. Unutmayın sağlıklı bir beyin spor yapan vücutta mevcuttur, sizler mutlaka spor yapmalısınız. Zıplayan ayakkabı henüz tüm ayakkabı mağazalarında yer almamış olsa da ayakkabı tutkunları, ayakkabı çeşitliliğine önem verenler, hayat kalitesine önem veren insanlar zıplayan ayakkabılardan haberdardırlar. Şu anda birçok tanınmış ayakkabı mağazalarında dahi zıplayan ayakkabıları göremeyebilirsiniz, bu sizi zıplayan ayakkabılara karşı yanıltmasın. Bir ürünün çok fazla tercih edilmemesi ürünün kullanışsız olduğu anlamına gelmez. Zıplayan ayakkabı ülkemizde daha yeni yeni tanınmaktadır. Zıplayan ayakkabıları sağlamlık ve garanti durumu üretici firmaya bağlıdır, üretici firma ülkemiz şartlarında ürettiği ürüne en az 2 yıl garanti vermek zorundadır. Bu da demek oluyor ki iki yıl içinde ayakkabıda oluşabilecek her türlü hasar ve zarar hızlı bir şekilde tüketici hakları çerçevesinde giderilecektir. Sizler bir ürünü alırken dış görünüşüne ve kullanım amacına dikkat ederken üretici firmaya ve ürünün üretildiği malzemenin kalitesine mutlaka dikkat etmelisiniz. Her türlü ürünü alabilecek müşteri vardır mantığıyla üretilen ürünleri tercih etmek çok da mantıklı olmayacaktır.

Zıplayan ayakkabı ile yapılan spor bana ne kadar kilo verdirir? diye düşünürseniz bizim verecek olduğumuz cevap sizlere sizin ne kadar spor yapabileceğiniz olacaktır. Ne kadar fazla zıplayan ayakkabıyı kullanırsanız ve zıplayan ayakkabıyla ne kadar fazla spor yaparsanız vücudunuzda yağ ve su kaybı o kadar çok olacaktır. Bu da sizin daha fazla kalori yakmanıza ve vücudumuzun incelmesine neden olacaktır. Zıplayan ayakkabı adından da anlayacağınız gibi yere uygulanan basınç ile vücudunuzu havaya doğru fırlama hareketidir. Bu hareketle kendi vücudunuzu kontrol etme hareketi yapabilirsiniz. Parklarda, bahçelerde, spor salonlarında koşturma yaparken bu ayakkabıları kullanabilirsiniz

Zıplayan ayakkabıları sadece spor yapmak için tercih etmeyebilirsiniz. İyi bir eğlence aletidir ve kendinizi stresli hissettiğinizde zıplayan ayakkabılarınızı giyip zıplama hareketleri yaparak enerjinizi harcayabilir ve kafanızı dağıtabilirsiniz. Zıplayan ayakkabılar sayesinde stres yapmaktan kurtulabilirsiniz, aynı zamanda zıplayan ayakkabılardan çocuklarınıza da alabilirsiniz. Bu ayakkabılar çocuklara farklı bir eğlence yaşatabilir. Bu sayede çocuklarınız eğlenmiş olurlar. Zıplayan ayakkabıların her numarasını fiyatına göre karşılaştırma yaparak bulabilirsiniz. Bay bayan modelleri ve çocuk numaraları mevcuttur. Zıplayan ayakkabıları temin etmek internet üzerinden daha kolaydır. Eğer, internet bankacılığı kullanıyorsanız e-ticaret sitelerinden ister yerli zıplayan ayakkabıları, ister ithal zıplayan ayakkabıların siparişini verebilirsiniz. Sizler yapmış olduğunuz alışveriş sonrasında zıplayan ayakkabılardan memnun kalabilir ve tüm ailenizle birlikte zıplayan ayakkabılarınızı giyerek neşeli ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Zıplayan ayakkabılar sağlık açısından hiçbir zararı olmayan ayakkabılardır. Zıplayan ayakkabıları saatlerce kullanabilir, saatlerce yalnız zıplayan ayakkabının içinde kalabilirsiniz. Bu ayakkabılar hayatınızda önemli bir yere sahip olacak ve artık spor yapmak için en fazla kullandığınız araç ve gereçlerden biri olacaktır. Zıplayan ayakkabı her evde her ayakkabılıkta bulunması gereken bir ayakkabıdır. Hem sağlıklı, hem eğlenceli ve aynı zamanda da değişik bir spor türü haline gelen zıplayan ayakkabı kanguru şeklinde çift ayakla zıplama sağladığı gibi daha değişik tek tek adımlarla da kullanılabilecek bir ayakkabıdır.

Ayakkabılar insan sağlığı için çok önemli olup hayat standartlarınızı belirlemek için de çok önemlidir. Günümüz şartlarında masa başında çalışanlar için hiç yorulmadan spor yapabilmek, hareket edebilmek için çok rahat bir ayakkabı olan bu ayakkabılar ayak sağlığı için uygundur. Zıplayan ayakkabı rahat hareket edebilmek için, ayak kaslarını çalıştırabilmek için çok ideal ve çok kullanışlıdır. Zıplayan ayakkabıların istediğiniz renkleri mevcuttur. Pembe, siyah, yeşil, mavi, sarı gibi tonları ile istediğiniz renkte ve desende ayakkabılar ile eğlenerek spor yapabileceksiniz. Üstelik zıplayan ayakkabı fiyatları tahmin ettiğinizden daha uygundur.

Zıplayan ayakkabı ile spor yapmak çok kolay ve eski metotlar olan mekik, koşu ile pilates de olduğu gibi yapamadığınız kas hareketleri nedeni ile çalıştırmadığınız bölgelerinizi zıplayarak, yorulmadan daha güzel, daha rahat ve en önemlisi de çocuklaşarak eğlenceli bir şekilde çalıştırabilirsiniz.

Zıplayan ayakkabı diğer bir adıyla kanguru ismiyle de bilinir. Zıplayan ayakkabılar artık ülkemizde de satılmaktadır ve ulaşımı çok kolaydır. Nakit ödeme veya taksitli satın alma imkanları ile bu ayakkabılara sahip olmak oldukça kolay. Zıplayan ayakkabı fiyatları marka tercihine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Zıplayan ayakkabı ile çok eğlenceli zaman geçirebilir, egzersiz yapabilirsiniz. Çocuklarınızla beraber zıplarken hem çocuklarınızla zaman geçirmiş hem de eğlenmiş olursunuz. Psikolojik rahatlama sağlayan bu ayakkabılar ile çocuklarınızın kasları içinde faydalı olup boylarının uzaması ve hızlı gelişmeleri açısından da çok faydalı olabilir.

Sağlıklı yaşamak için zıplayan ayakkabılar çok faydalı olabilir. Spor yapmak için kullanışı çok kolay ve eğlenceli bir spor aleti haline gelen ayakkabılarınızı kolayca ayağınıza giyilebilir hiç yorulmadan eşinizle, ailenizle ve arkadaşınızla zıplayarak hem stres atarken aynı zamanda da sağlıklı spor yaparak iyi bir yaşam sürebilirsiniz. Vücudunuzun bütün kasları çalışırken hiç çaba göstermez ve zahmetsizce fit bir vücuda kavuşabilirsiniz. Sağlığınız ve eğlenceli vakit geçirmek için zıplayan ayakkabı fiyatları hakkında bilgi edinip sizde siparişinizi verin.

Günümüz şartlarında hem çalışıp aynı zamanda eve gelip spor yapmak veya stres atmak için kendinize vakit ayırmanız zorlaşıyorsa zıplayan ayakkabılar sizler için hem eğlenceli hem de kolay spor yapmanızı ve hareketsiz yaşamınızın hareket kazanmasını kolaylaştırır. Zıplayan ayakkabıları kullanmaya başladıktan sonra hiç vazgeçemeyeceksiniz. Eşinize, arkadaşlarınıza rahatlıkla tavsiye edeceksiniz. Zıplayan ayakkabıların taşıması çok kolaydır. Mesela tatile giderken temiz havada ve ormanlık alanda istediğiniz her yere rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Zıplayan ayakkabı ideal bir spor yapma aleti ve eğlenceli bir ayakkabıdır. Dünyanın her yerinde rahatlıkla kullanılan bir ayakkabıdır. Eğlence ile vücudunun bütün kaslarını çalıştırabilen, hiç yorulmadan zahmetsizce kullanılan ve hijyenik sadece size özel kullanılan bir ayakkabıdır.

Zıplayan ayakkabılara artık ulaşmak çok kolay! Türkiye’nin her yerinde bulabilmeniz oldukça kolay olan zıplayan ayakkabı sipariş ile de satın alabilirsiniz. Sizin için tasarlanmış, rahat, konforlu ürünler ile farklı bir egzersiz yapmadan kolayca günlük sporunuzu yapabilirsiniz. Üstelik zıplayan ayakkabı fiyatları ile de oldukça rahat tercih edilecektir.

Zıplayan ayakkabılar zayıflamak isteyenler için çok büyük kolaylıktır. Yorulmadan, zahmetsizce sağlıklı bir yaşam sağlar ve hareket yapabilmenizi dilediğiniz renkteki ayakkabılar ile mümkün kılar. Çok avantajlı olan bu ayakkabılar ile günün yorgunluğu, stresi, yediğiniz abur cuburların, ağır yiyeceklerin etkisinden kurtulabilirsiniz. Artık spor sizin için hem eğlenceli hem de zahmetsiz hale geliyor.

Zıplayan ayakkabılar son derece rahat, kullanışı ve ayak sağlığı açısından da oldukça uygun bir spor aletidir. Dünyanın birçok yerinde kullanılan zıplayan ayakkabılar artık ülkemizde üretilmektedir. Ulaşımı çok kolaydır ve zıplayan ayakkabı fiyatları belirli markalar da 250 TL civarıdır.

Zıplayan ayakkabılar bir spor ayakkabı ile aynı fiyatlarda olsa da yapısal özellikleri açısından çok daha fazla etkilidir. Zıplayan ayakkabı fiyatları arasında karşılaştırma yaparak alışveriş merkezlerinden ve online olarak satın alabilirsiniz.

Tweet